Posted by: Dasrin | 27/02/2012

Uudised mängumaailmast: 21-23 veebruar.

Suuremad mängu-uudised 21-23. veebruarist

21. veebruar

The Secret World tuleb välja 19 juunil.

Nii et kõigile, kellele veel teada ei ole, tuleb 19 juunil välja The Secret World, “kauaoodatud” MMO, mis lubab meile “klassidevabast leveldamist ning head lugu tänapäeva maailmas”. Peab vaatama ja nägema kas see nii ka on, ning kuidas kujuneb TSW võrreldes SWTORi, Guild Wars 2 ning muude MMO-dega mis tulevad välja samal ajal(Kevade lõpp – Suvi 2012). Paar aastat tagasi arendas Funcom (The Secret Worldi tegijad ning ka Anarchy Online ja Age of Conani tegijad) niinimetatud “ARG”-d (foorumipõhiseid loo juhtlõngade otsimine). Mina ja Libarebane olime sellest mängust huvitatud hetkeni kuni “ARG”id kinni keerati. Libarebase teooria järgi oleks nad võinud alustada “ARG”idega praegu, et inimesed end korralikult loost üles haipiksid, hetkel on ta mänguga seotud infost juba väsinud. Aga, enamus inimesi on positiivsed, mõned vastu, täiesti tavaline MMO väljatuleku ootus.

22. veebruar

Counter-Strike: Global Offensive liigub täisbeetafaasi ning lisatakse uusi relvi ja mappe.

Peale Guild Wars 2, Planetside 2 ning Tribes: Ascendi mind kõige rohkem huvitav mäng on uus Counter-Strike. Olles üks neid lapsi, kes mängis CSi ja olles sellest siiamaani huvitatud, on see mäng justkui Call of Duty 4. Aga, beetasse on lisatud:  mappe; de_inferno, de_train, and de_nuke ja uusi relvi; Nova pumppüss, Bizon ning MP7 SMGs. Veel on muudetud relvade tagasilööki, mis muudab relvade kontrollimise lihtsamaks. Enamus kommuuni on sellega rahul aga siiski osa inimesi nurisevad selle üle, et “Uus CS on jama, 1.6/Source on parem” jne. Isiklikult tunnen et uut CSi oleks vaja. Seeriasse oleks vaja uut verd.

Terraria tegijad lõpetavad mängu kallal töötamise ning liiguvad edasi.

Terraria on väga hea mäng. Nagu minu paari kuu tagusest arvustusest näha meeldis see mäng mulle. Kahjuks, lõpetab mängu tegija selle toetamise ja liigub edasi uutele projektidele. Minu poolt kõike paremat talle ning isiklikult tahaks näha paremat Modimise toetust. Mis oleks hea. Terraria järglaseks paistab olevat uus mäng nimega “Starbound“, mis on samasugune RPG nagu Terraria ainult ilusama graafika ning kosmoseteemaga. Mäng ise paistab sama huvitav kui Terraria. Selle kallal töötab Terraria artist ning Terraria tegija järgmisest projektist pole veel midagi teada.

Borderlands 2: Uued relvad ning tegelased, uus lugu Pandoral 21 Septembrist.

BORDERLANDS 2. Ausalt öeldes ei oska ma midagi muud öelda peale selle, et loodame uut toredat mängu. Siiski, räägib treiler rohkem kui minu sõnad. Ahjaa, Preorderi boonused on nii nagu alati: Relvad, võti ning medaljon.  Kõik ootavad midagi uut.

Treiler:

23. veebruar

Aion läheb 28 veebruaril Free to play.

Aion läheb Euroopas Free to play. Kui ennem pidi Euroopas maksma selle eest, et seda mängu mängida, siis 28. veebruaril läheb mäng ka Euroopas Free to Play (tasuta!!!). Kui sa oled Aionis ennem raha maksnud või maksad siiani raha, siis nüüd saad nn. “Veteran statuse”, mis on sarnane samasugustele staatustele teistes mängudes( LOTRO, Global Agenda), kus saad teatuid eeliseid tasuta mängijate ees. Sellega kaasneb 8 vaba karakterit ning kõik erinevad piirangud lähevad maha. Siiski, on NC Softil veel tagataskust võtta “Gold Status”, mis küsib sult 10€ kuus ning selle eest saad sa 2o% rohkem exp-i ning mängusisest raha (ainult? /libarebane). Raha väljakäimisel on võimalik ka vähendada “instade” ja “raidide” uuesti proovimise ooteaega. Nii et jälle läheb üks MMO F2P-ks, ei tea kas inimesed hakkavad seda rohkem mängima või on siiski piirangud mängida “tasuta” versiooni liiga suured. Loodame et NC-Soft saab oma asjad korda ning ei lase Aionil muutuda hullemaks kui ta juba on.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

Kategooriad

%d bloggers like this: