Posted by: Dasrin | 26/08/2011

Minu muljed Gamescomist

Gamescom oli sel aastal võimas. Põhiline rõhk oli MMO-del aga maha ei jäänud ka teisd mänguliigid. Mind üllatasid kõige enam just tulistamismängud, mis pidasid rõhku realismile.

Siiski, ei jäänud maha ka minu lemmik, The Old Republic. Üleüldine mulje sellest suurenes PvP lisandumisega. Esimest korda nägi PvP minu jaoks lõbus. See oli sama kiire ning tempokas kui mõni Counter-Strike matś.Guild Wars 2 puhul meeldis mulle see et ta püüdis muuta MMO-de võitlust ning see tuli välja päris hästi. Guild Wars 2 (tänu jumalale et ta on kuumaksuta) muutub minu n.ö “backseat” MMO-ks. Tõesti, ma võin WoWile hüvasti ütelda. Aga kuidas siis tulistamismängud tundusid? Red Orchestra 2 nägi väga erinev välja. Kuulates intervjuud tuli välja et nii oli see ka mõeldud. Realism ning kõik töötas. Mind võlus eriti taktikaline element mitmikmängu puhul. Siiski, saad sa olla ka “üksik hunt” ning Üksikmängija kampaania lisamine töötab hästi inimestele kes mitmikmängu kardavad. ARMA III puhul leidsin ma et selle realism oli väga hea, ning graafika nägi väga ilus välja.

Minu lemmikmängud Gamescomilt ning nende plussid ja miinused.

Star Wars: The Old Republic.

Plussid:

  • Lugu: RP-hulluna ning üleüldise loo austajana pean ma ütlema et lugu on väga hea ning kõik loo-osad kukuvad paika. Eriti jääb silma Bioware valmidus ühendada originaalsed KoTORi mängud ning TOR.
  • Mängitavus:  Mängitavus nägi välja väga ilus ning mõistlik. Mõned võivad öelda et see tundud nagu WoW aga selleks ta ongi mõeldud. Et olla sulle tuttav aga samas lisades uusi ideid.
  • PvP: Nagu ennist öeldud, nägi PvP väga visuaalne ning kiire välja. Kui läheb hästi, võib TORist saad üks esimesi MMOsid mis töötab ka e-spordis.
Miinused:
  • Beeta: Beeta on suhtkoht veel lahti ning ootame uut infot. Siiski on beeta-testijate vaikimine suht imelik ning tülikas.
  • Üldine arvamus: Mängurid üldiselt arvavad et Old Republic on hea. On ka osad kes arvavad et see on lootusetu WoWi kloon. Siiski, on Old Republic nagu Rift: Mõeldud võtma parimat kõikidest MMO-dest et teha sulle parim elamus.
ARMA IIIPlussid:
  • Realism: Realism on alati kõige parem osa ningmulle on alati meeldinud ARMA/Operation Flashpointi taoline realism mis aitab sul paremaks saada.
  • Graafika: Graafika, nagu alati, on ARMA mängu kohta ilusad.
Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad
Plussid:
  • Teine maailmasõda: See mäng võtab aset Teises maailmasõjas, kui venelased võitlesid sakslaste vastu Venemaal. Sellest saab väga hea tiimipõhise tulistamismängu ning seda on ennemgi nähtud. Siiski, rõhk realismile teeb sellest ühe(kui mitte ainsa) Teise Maailmasõjast tehtud mängu, mis püüab olla realistlik.
Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

Kategooriad

%d bloggers like this: