Posted by: Dasrin | 30/05/2011

The Secret World – Kas tõesti salajane maailm?

Kujutlege ette maailma, kus kõik vandenõuteooriad on tõesed. Jah, illuminaadid on olemas, templirüütlid on siiamaani salajane ordu ja saladuste hulk hakkab kasvama üha suuremaks ja suuremaks. Nii et need ordud, ja ka kolmas ordu, nimega Draakon (põhilistest budistliku eluviisiga Hiina maffia), hakkavad otsima uusi liikmeid. Ning sina oled just nende nimekirjas…

Jätame proosalised algustekstid sinnapaika ja lähme mängu juurde. Esimene etteheide: selle mängu kohta pole mängitavuse infot. On ainult väga palju taustalugusid ja mõned internetimängud. Siiski, ma leian et haip on hea – lugedes läbi Secret Worldi wiki, leian ma, et taustalugu on rikas ja tore. On salajased linnad, zombid ning tulirelvad. ARG (Alternate Reality Game ehk Alternatiivse Reaalsuse Mängud) on väga huvitav faktor. Inimesed saavad foorumites kokku ja teevad tööd, muukides lahti infot mängu kohta. Olen leidnud ka eestlasi foorumites, aga eks me kõik oleme parajad üksikud hundud, nii et välismaa, hurraa!

  • Templars (Templirüütlid) – vana korrapärasus ja uskumine, et nemad on viimane kaitse kurjuse ja maailma vahel. Nende peakeskus on Londonis, ühes mõisas.
  • Illuminati (Illuminaadid) – vana võim uues kuues ning kõik on kasuks. Illuminaadid usuvad, et nemad peavad maailma kontrollima ning kurjus ja kõik teised on lihtsalt putukad nende teel.
  • Dragon (Draakon) – Nad on manipulaatorid ja “balansseerijad” sõjas kurjuse vastu. Nende motiivid ei ole teada ja need on väga müsteerilised

On olemas ka teisi fraktsioone aga nende kohta on veel vähe infot. Siiski, kõik kohad on väga hästi välja ja läbi mõeldud ja informatsiooni tuleb tulevikus rohkem. Loodame siis, et see läbi ei kuku nagu kõik hiigelhaipiga MMOd.

Lisainfo saamiseks vaata ka kodukaid:

The Secret World kodukas
Gameplay
Viimane dev diary

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

Kategooriad

%d bloggers like this: