Posted by: Dasrin | 16/05/2011

Mida me teame Mass Effect 3-st, osa 1: Info, mida me hetkel teame.

Aastal 2012 esimesel poolel tuleb välja ühe huvitavama mänguseeria peatriloogia viimane osa: Mass Effect 3. Tänu välismaa mängumeediale oleme me teada saanud palju detaile Mass Effect 3 kohta. Siin sellest, mida teame kirjutamise hetkel:

Lugu

1. Sinu tiimis on palju vähem inimesi.

Casey Hudson ütles Xbox World ajakirjale, et: “Kaksteist oli suur number. Isegi väga suur.  Me oleme keskendunud väiksemale tiimile, kellel on omavahel tihedamad suhted ja parem mängitavus.  Meil ei ole kaksteist inimest tiimis, aga me teeme rohkem inimestega, kes on sinu tiimis. Näiteks Ashkey, Kaidan ja Liara. Me toome kõik tegelased ka tagasi – iga eelmise mängu tegelane on kusagil Mass Effect 3-es.”

2.  Me lähme uutele planeetidele ja need on suured.

See tähendab, et kõik planeedid, millest me oleme midagi kuulnud eelmistes mängudes, saavad külastatavateks. Näiteks Palaven (Turianide koduplaneet). Me lähme ka Maale ja satume Londonisse ning Vancouverisse (või mis on nende tulevikuversioon). Leveli artist Don Arceta ütles veel, et: “Kui sa kirjutad Google Earthi Vancouver ja vaatad selle linna piire, siis Mass Effect 3-es on Vancouver kujundatud selle piiride järgi”. Lisaks satud sa veel Marsile.

3. Cerberus töötab Reaperite heaks..?!

Mass Effect 3-es võitled sa Cerberuse vastu. Aga miks? Sest Cerberus on nüüd Reaperite pool. Miks? Seda me veel ei tea.

Mängitavus

1. Võitluses pead sa mõtlema peaga.

Mass effect 3-es on võitlused erinevad kui Mass Effect 2-es. Esiteks pead sa rohkem mõtlema mida sa teed, teiseks pead sa teadma mida teha. Selleks on tehtud võitlused raskemaks ja sulle on antud palju uusi tööriistu selleks. Sinu talendipuud on paremini ülesehitatud ja vaenlased raskemad. Relvi, mida sa kasutada saad on täiustatud ja nad on ka detailsemad.

2. Uus klass ja uued nipid võitlustes

See uus klass sisaldab endas lähivõitlejat. Sa võitled läheduses tänu uutele trikkidele (erinevad löögid, akrobaatilised trikid jne). See tähendab uut rõõmu kõigile, kellele meeldivad melee-klassid. Ja ka Vanguardidele (pumppüssi kasutavad spetsialistid).

3. Relvahelisid valmistab DICE.

Mass Effecti ja Battlefield 2 fännidele on head uudised: Mass Effect 3 helisid teeb just nimelt DICE, Battlefieldi seeria tegijad.

4. Shepard saab piloteerida 15-meetrilist robotit.

O.o issand jumal nerdgasm.

Ja see on kõik mida me teame senimaani ilma, et me rikuks suure osa loost. SUUREMA (15-meetrilist robotit me sinna ei arva, see on liiga suur 😉 ) osa.

Nüüd ootame uusi detaile ja järgmine kord ma võtan kokku kogu senise teada oleva loo, mis on avaldatud.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

Kategooriad

%d bloggers like this: