Posted by: Fleo | 02/05/2010

“Tagasiside”

Iga kord kui kuulen televiisorist või raadiost midagi e-kaubanduse kohta, on see kahjuks negatiivne. Minule, kui e-kaupmehele, on seda valus kuulata. Minule, kui e-poodidest ostjale, on seda hirmutav kuulata.
Olen nõus, et võimalikest e-kaubanduses eksisteerivatest pettustest ja probleemidest peab teatama. Samas ei taha ju keegi kõiki ostjaid ära hirmutada, sest internetipoest ostmine on ikkagi mugav ja kiire ning osta saab ka kaupa, mida kodulähedased poed ei paku.

Mida siis teha? Ehk aitab meie puhul ka see, kui teeme oma veebipoe juurde alalõigu „tagasiside“. Siia võib siis jätta nii positiivseid kui ka negatiivseid arvamusi meie poest ja teenindusest, siia ootame ka ettepanekuid, et raamatute müüki veelgi paremaks teha ning siin vastame ka Teie küsimustele.

Sissekande tegemiseks ei pea sisestama ei oma õiget nime, e-maili aadressi, ega veebilehe aadressi (see kehtib blogi kõigi kirjutiste all olevate kommentaarilahtrite kohta) – vastavad väljad ei ole kohustuslikuks täitmiseks. Loomulikult võib tagasidet anda ka endiselt otse – meie elektronposti aadressidele (üks nendest on: bonus.liber@yahoo.com).

Esimene sissekanne siia on kopeeritud minu isiklikule e-mailile tulnud kirjast. Kustutasin ära saatja nime ja mailiaadressi, kuna tegemist ei olnud avaliku kirjaga. Aga ausõna! – seda kirja ei mõelnud ma ise välja ja kirju on teisigi!

Suur aitäh kõigile meile juba kirjutanutele!

Ette tänades kõiki tulevasi kirjutajaid!

Advertisements

Responses

 1. Tänan Teid suurepärase teeninduse eest, sain raamatu kätte. Kindlasti tellin Teie veebipoe kaudu ka edaspidi ja soovitan seda poodi oma tuttavatele.

  Edu Teile ja sooja kevadet!

  Tervitades ja lugupidamisega,

 2. Usaldusväärne koht, kust raamatud tellida. Jõudis kiiresti ja õnnelikult kohale 🙂

  • Suur aitäh 🙂

 3. Tänan. Tellitud raamatud saadeti kiiresti. Märkusena tahaksin lisada, et tellitud raamatute seisukorraks oli märgitud “heas korras”. Ei olnud sugugi nii – need raamatud olid VÄGA HEAS KORRAS. Arvestades veel seda, et tegemist oli suhteliselt väheliikuvate raamatutega, siis oli ka hind ülihea.
  Jõudu ja jaksu Teile edaspidiseks tegutsemiseks.

  • Suur aitäh toreda tagasiside eest!
   Head lugemist! 🙂

 4. Ma tänan seda päeva, kui lõin Google otsingusse sisse ühe raamatu nime ja see otsing viis teieni. Kahjuks oli see raamat igal pool läbi müüdud ja ühes teises interneti poes oli ta küll olemas, aga hind oli 3 x kõrgem raamatu tavahinnast…
  Ja teeninduse kohta pean ütlema, et see on ülihea! Jään edaspidigi otsima ja ostma teie poest huvitavaid raamatuid. Edu!

  • Suur aitäh tagasiside eest. Eriti südantsoojendav on aga lugeda, et leidsite lõpuks kauaotsitud raamatu.
   Aitäh heade soovide eest ja head lugemist! 🙂

 5. Sain raamatud kiiresti kätte.
  Sellest poest leiab selliseid pärleid, mida mujalt ei ole õnnestunud saada.
  Lisaks on paljud raamatud väga soodsate hindadega. Käin igal nädalal
  piilumas, äkki on mõni juurde tekkinud 😉
  Soovitan soojalt!


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

Kategooriad

%d bloggers like this: